top of page

czw., 04 lis

|

Webinar

Webinar z Karoliną Antkowiak: Drukarka 3D w szkole. Do czego służy? Jak wybrać?

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak wybrać odpowiednią drukarkę 3D do Waszych szkół oraz jak wykorzystać dostępne narzędzia, by efektywnie wprowadzać nowe technologie do szkół

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Webinar z Karoliną Antkowiak: Drukarka 3D w szkole. Do czego służy? Jak wybrać?

Czas i lokalizacja

04 lis 2021, 18:00

Webinar

O wydarzeniu

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak wybrać odpowiednią drukarkę 3D do Waszych szkół oraz jak wykorzystać dostępne narzędzia, by efektywnie wprowadzać nowe technologie do szkół. 

W tym celu zaprosiliśmy ekspertkę w tej dziedzinie - Karolinę Antkowiak. 

Karolina Antkowiak jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze na wydziale matematyki. Od 2000 roku jest na stałe związana z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Pogorzeli jako nauczyciel matematyki, fizyki oraz przedmiotów zawodowych w technikum o profilu informatycznym. To autorka artykułów opublikowanych na łamach takich magazynów jak TIK w Edukacji oraz Dyrektor Szkoły, testerka sprzętu i oprogramowania. Uczestniczyła i prowadziła warsztaty w projektach oraz na konferencjach na terenie całego kraju. Od września 2017 roku posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Jest także trenerką i edukatorką, pasjonatką nowych technologii i programowania. Jej największym zainteresowaniem i hobby jest druk 3D, którym zajmuje się od 2013 roku. Szkoli młodzież i dorosłych, omawiając tajniki zarówno sprzętu oraz druku 3D, jak i projektowania modeli przestrzennych.

FUNDACJA_EDTECH_LOGO_Obszar roboczy 1.png

Hoża 86/410
00-682 Warszawa

office@edtechpoland.pl

+48 577 223 331

Kontakt

Dziękujemy za wiadomość!

  • Facebook
  • Czarny LinkedIn Icon
  • YouTube
bottom of page