top of page

wt., 09 lis

|

Webinar

Webinar z Panem Informatykiem: Roboty i mikrokontrolery w szkole

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jakie produkty z tej kategorii oferowane są szkołom w ramach programu, a także na co zwrócić uwagę przy ich wyborze.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Webinar z Panem Informatykiem: Roboty i mikrokontrolery w szkole

Czas i lokalizacja

09 lis 2021, 17:00

Webinar

O wydarzeniu

Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jakie produkty z tej kategorii oferowane są szkołom w ramach programu. Zwrócimy także uwagę na to, na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu.

W tym celu zaprosiliśmy eksperta w tej dziedzinie - Tomasza Mikołajczyka znanego jako Pan Informatyk. 

Tomasz Mikołajczyk jest nauczycielem informatyki w Szkole Podstawowej nr 9 w Tarnowskich Górach, blogerem IT (www.paninformatyk.com.pl) oraz zwolennikiem korzystania z nowych technologii w edukacji. Pan Informatyk to także publicysta (m.in. TIK w edukacji, Komputer Świat, Dyrektor szkoły) i prelegent na wielu branżowych konferencjach. Jest członkiem społeczności Superbelfrzy RP i posiadaczem tytułu Certified Microsoft Innovative Educator Expert. Tomasz jest certyfikowanym ekspertem z zakresu IT (między innymi Microsoft Technology Associate, Microsoft Office Specialist, ISTQB Certified Tester, EITCA e-Government, EPP e-Teacher). Prowadzi zajęcia edukacyjne w ramach ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego we współpracy z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Poza szkołą – audytor systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w administracji, szkoleniowiec IT oraz QA Manager.

FUNDACJA_EDTECH_LOGO_Obszar roboczy 1.png

Hoża 86/410
00-682 Warszawa

office@edtechpoland.pl

+48 577 223 331

Kontakt

Dziękujemy za wiadomość!

  • Facebook
  • Czarny LinkedIn Icon
  • YouTube
bottom of page